W naszej placówce dbamy
o wszechstronny rozwój dzieci umożliwiając im wielozmysłowe poznawanie świata, jednocześnie zwracając uwagę na ich indywidualne potrzeby, usposobienie oraz mocne
i słabsze strony.

Nasze przedszkole rozpoczęło działalność 1 września 2011 roku. Od tego czasu, dzięki wykwalifikowanej i kompetentnej kadrze, różnorodnym metodom stosowanym podczas zajęć, ciekawej ofercie zajęć dodatkowych, a przede wszystkim ogromnemu zaangażowaniu w opiekę nad dziećmi, każdego dnia staramy się stworzyć dla nich miejsce, w którym będą mogły swobodnie się rozwijać, poznając nie tylko tajniki sztuk plastycznych, świata muzyki i rytmów, kształtować swoje zdolności intelektualne, sprawność ruchową oraz umiejętności społeczne, ale przede wszystkim poznawać fascynujący świat, który je otacza - pełen barw, ciekawostek i tajemnic.

Dyrekcja przedszkola

mgr Aneta Świderska